Kasutame oma näohooldustes professionaalseid ilutooteid Sothys, BDR (Beauty Defect Repair) ja Nimue kaubamärkidelt. Pakume vastavalt nahatüübile ja vanusegrupile erinevaid hooldusi. Meie, spetsiaalselt kliendi eripärast lähtuvalt, valitud hooldused taastavad ja noorendavad ning pakuvad kosutust kõigile, kes soovivad saada tulemuseks kaunist, säravat ja elastset nahka.

BDR seljahooldus.

Mina pooldan ainult ühte mineraalset meigibrändi ja see on jane iredale – The Skin Care Makeup. Kasutan jumestamisel jane iredale tooteid ning müün seda brändi juba 8 aastat. jane iredale – The Skin Care Make-up jumestusprotseduurid on minu valikus just nende toodete nahasõbraliku koostise ja meditsiinilise tausta tõttu.

Juba pronksiaja naised püüdsid oma silmi suurematena näidata ning kaunistasid oma silmade ümbruseid söe ja tahmaga. Pikad ja tihedad ripsmed teevad silmad ilmekaks ning kauniks. Peale selle, et pikad ripsmed on meie kultuuriruumis ilusad, on pikad ja kooldus ripsmed ka visuaalselt mõjusad vahendid, millega tekitada suuremate silmade illusiooni.