Jumestus

Mina pooldan ainult ühte mineraalset meigibrändi ja see on jane iredale – The Skin Care Makeup. Kasutan jumestamisel jane iredale tooteid ning müün seda brändi juba 8 aastat. jane iredale – The Skin Care Make-up jumestusprotseduurid on minu valikus just nende toodete nahasõbraliku koostise ja meditsiinilise tausta tõttu. Nimelt võib antud jumestustooteid panna ka kirurgilisele haavale. Kasutan jane iredale brändi nii eraldiseisva jumestusteenusena kui ka pärast protseduuri värskendava make-up-ina.

Jane Iredale on Iredale Mineral Cosmetics president ja rajaja. Ta pani firmale aluse 1994.aastal, mil tõi ilutööstuse turule jane iredale mineraalmeigisarja. Ta oli esimene, kes pakkus sellel turul nahka hooldavate komponentidega meigitooteid.

Karjäär meelelahutusäris inspireeris teda looma nahale kasulikku meigisarja. Ta puutus pidevalt kokku näitlejate ja modellidega, kes võitlesid erinevate meigitoodete poolt põhjustatud nahaprobleemidega. Tänu koostöökogemusele naistega, kelle karjäär sõltus ilusast tervest nahast, hakkas ta mõistma, kuidas kahjustunud nahk mitte ainult ei sega tööd, vaid mõjub laastavalt ka enesehinnangule.

Jane on alati pidanud jumestust naise heaolutunde oluliseks osaks ja ta tahtis, et see tunne oleks kergesti saavutatav. Sellel põhjusel on tema mineraalmeigipõhjad multifunktsionaalsed, täites samal ajal meigipõhja, puudri, peitekreemi ja päikesekaitse ülesannet. Jane eesmärk on luua tooteid, mis näevad head välja, mida on nauditav kasutada ja mis on nahale kasulikud. Lisaks peab olema neid mugav peale kanda, et võimalikult vähese ajaga saaks esile tuua kõige kaunim pool endast.

Kosmeetikatööstuses jagunevad toodetele tehtavad testid kohustuslikeks ja mittekohustuslikeks. Meie teeme mõlemaid. jane iredale soovib pakkuda kõrgeima kvaliteediga tooteid, seepärast viime muude testide seas läbi ka komedogeensus – ja fototundlikkusteste. Sinu ohutus on meile tähtis.

Julmusevaba kosmeetika
jane iredale on sertifitseeritud PETA ja Leaping Bunny poolt kui julmusevaba kosmeetikabränd ning me ei testi oma tooteid ega koostisosi loomade peal üheski arendamis- ega tootmisetapis.

jane iredale the skin care make-up jumestusprotseduurid on minu valikus just nende toodete nahasõbraliku koostise ja meditsiinilise tausta tõttu. Nimelt võib antud jumestustooteid panna ka kirurgilisele haavale. Kasutame jane iredale brändi nii eraldiseisva jumestusteenusena kui ka pärast protseduuri värskendava make-up-ina.

Lisa kirjeldus Kestvus Hind
35€
2h
75€
20min
10€