Peel & Belle

*Kõik minu hinnakirjas olevad näohooldused sisaldavad mehhaanilist puhastust!

*Mesoteraapia – mesoteraapia on meetod, mis stimuleerib nahka läbi nõelakeste vertikaalse ja täpselt mõõdetud liikumise ja on nahale väga hästi talutav ja mitte traumeeriv. Otsikut saab kombineerida iga hoolduse juurde – otsik on steriilne ja ühekordselt kasutatav. Läbi tuhandete mikronõelte poolt tekitatud mõjutuste, mikrotorgete – paraneb stimulatsioon kollageen-elastiikiudude sünteesile, naharakkude jagunemisele. Täiendavalt kiireneb aktiivainete imendumine ja tõhustub toime. mesoteraapia ei ole valus ja sobib kõikidele nahatüüpidele.

Dermatseutikumid on aktiivained, mis erinevalt kosmeetikumidest, omavad tõhusat toimet rakutasandil. Dermatseutikumid jõuavad sügavamale nahakihtidesse ja on suutelised parandame ka naha füsioloogilisi protsesse. Dermatseutikumide toime on oluliselt pikaajalisem kui seda on kosmeetikumidel. Dermatseutikumides on kasutuses aktiivained, mis seni kasutusel olnud ainult meditsiinis intensiivprotseduurides, ravi- ja rekonstruktiivsel eesmärgil.

Oman 10 aastat kogemust BDR aparaadiga. Mesoteraapia otsik 15€

*Mikrolihvimine – Mikrolihvimise otsikut saab kombineerida iga hoolduse juurde – otsik on steriilne ja ühekordselt kasutatav.

Micropeel on meditsiiniline naha parandamise süsteem naha vitaalsuse ja nooruslikkuse saavutamiseks.

Kui Sul on mureks vananemismärgid, akne, õrnad jooned, kortsud või armid, siis nüüd on lihtne ja efektiivne viis parandada Sinu nahale tekkinud kahjustused! Mikrolihvimist on Euroopas kasutatud juba aastaid. See põnev protseduur aitab mehi ja naisi kogeda märkimisväärseid tulemusi naha tekstuuri parandamisel.

See unikaalne protseduur eemaldab surnud naharakud ja stimuleerib värskete ja noorte naharakkude ja kollageeni tootmist ning tõstab naha elastsust. See on suur edusamm mitte invasiivses ja mitte kirurgilises hoolduses naha vananemise märkide vähendamiseks.

Mikrolihvimine annab nahale põhjaliku koorimise, samaaegselt kiirendades vereringet ja stimuleerides kollageeni.

Eemaldab üleliigse rasu, vähendab peenikesi jooni ja kortse, vähendab pooride suurust ning eemaldab mustad/valged „pead” parandab pinnapealseid päikesekahjustuste ilminguid ning kergemaid arme.

Oman 10 aastat kogemust BDR aparaadiga. Mikrolihvimise otsik 10€.