Peel & Belle

45min | 45€

 

NATINUEL mandlihappe hooldus!

Mandlihappe koorimise näidustused:

  • probleemne nahk (akne, rosaatsea, seborroiline nahapõletik)
  • vananev nahk (kortsukesed, naha kuivus, kuperoosa, ebatasane nahastruktuur)
  • pigmentatsioonihäired (hüperpigmentatsioon, melasma, lentigo, hüpopigmentatsioon)

* laienenud pooride kiire normaliseerimine
* ärritunud ja rasune nahk

Soovitatav on teha 4-8 kuuri, mille vahele tasub teha 7-10 päevane vahe (mitte rohke kui 14 päeva).

“Mandelic Peeling” on mandlipiiling, mida saadakse mõrumandlitest. Mandlihooldus on unikaalne ravi, mis on väga tõhus, kuid samas naha vastu õrn.

See on kõrgete antibakteriaalsete omadustega ja kõrgema pH-ga kui enamus AHA happeid, mistõttu sobivus erinevate nahatüüpidele on suurepärane ning seega võimaldab mandlipiilingut kasutada terve rea probleemide korral, mis tavaliselt välistavad teisi piilingu liike.

Mandlihooldus on eriti aktiivne vananeva naha aktiveerimisel ja parandamisel. Aitab ära hoida naha foto vananemist, kuna muudab naha vastupidavamaks ja vähem tundlikuks UV kiirgusele. Efektiivselt mõjuv pehme hape pleegitab märgatavalt naha pigmendi laike (ka melasma laike), ergutab kollageenvalku tootma kollageenkiude ja parandab tõhusalt naha struktuuri stimuleerides rakkude regeneratsiooni. Suurendab bioloogilist aktiivsust rakkudes ning eemaldab põletikulised kühmud nahalt, nahk muutub elastsemaks, säravamaks ja siledamaks.

Hooldus sobib eriti hästi ka probleemsele, aknele kalduvale nahale. Mandelhape on võimeline väga õrnalt, kuid samal ajal tõhusalt eemaldama kihistunud surnud naharakud.

Keemiliselt on mandlihape sarnane antibiootikumidega, omades antibakteriaalset (võimaldades ravida põletikke) ja rasueritust reguleerivat toimet. Mandli ravi aitab parandada ja normaliseerida nahaärritust, et tugevdada naha barjääri ja tasakaalustada epidermise rakkude tootmist.

Mandli ravi on ideaalne terve ja noorusliku naha säilitamiseks, muutes naha pehmeks, säravaks ja siledaks.

Sobib kõikidele nahatüüpidele- ka tundlikule nahale!