Peel & Belle

60min | 70€

 

NATINUEL MANDO-FERUL HAPPEHOOLDUS – KIIRELT JA MUGAVALT USKUMATUD TULEMUSED!

Keskmise mõjuga happehooldus sisaldab: mandlihapet, feruulhapet, fütiinhapet.

Sobilik aastaringselt kõikidele nahatüüpidele

Mandlihappe tuntud eripära tõttu annab nahale ilusa sära ja ühtlustab jume ning stabiliseerib ja tugevdab vitamiinide C ja E mõju!

Mitmefunktsionaalne happekoorimine, kus tugevad antiosküdantidega rikastatud toimeained stimuleerivad kollageni sünteesi.

Hoolduse parandav antibakteriaalne toime ahendab poore, mistõttu on soovitav akne ja postakne nahatüübile.

Mando Ferule 45 uuenduslik professionaalne toode on kõrge kasuteguriga, millel on taaselustavad omadused, antioksüdantse, siluva ja puhastava toimega.

Toote suur aktiivsus ei põhjusta sellised sümptomid nagu põletus või punetus. Kohe pärast hooldust on nahatoon ühtlane ja särav, silub, parandab toonust ja ahendab poore.

Näidustused: Sobib kõikidele nahatüüpidele ka õrnale ja tundlikule nahale ning seda saab kasutada ka enne või pärast solaariumit või päikese käes viibimist.

Tegevus:

  • taaselustab rakkudevahelisi füsioloogilisi protsesse.
  • Parandab naha struktuuri.
  • Bioloogiliselt kaitsva toimega.
  • Töötab antioksüdandina.
  • Tugevdab naha kaitsebarjääri funktsiooni.

Mandlihape: raku uuendaja epidermises. Niisutab ja pinguldab. Ühtlustab nahatooni, põhjustades kohese heledama naha. Soodustab energia taastootmist.

Feruulhape: Antioksüdantsete omadustega (tõhustab intensiivselt antioksüdansete vitamiinide C ja E toimet. Loob rakkudele uut DNAd , põletikuvastane, aktiivne toime fotovananemise vastu.

Fütiinhape: Antioksüdant, vähendab lipiidide peroksüdatsiooni.