Natinuel

“Ma usun, et tõeline professionaal kosmeetikavaldkonnas on see, kes hoiab end kursis tänapäevaste muutustega nahahoolduses ja kelle suurim väärtus on tema kliendid! See on ainus kindel tee, valik, mis loob sellele ametile tõelise tähenduse.”

Dr.Guido Kappare (Itaalia)

Dermatoloog, A.M.I.A – Itaalia Arstide Assotsiatsiooni Esteetika Osakonna juhataja.

Tänapäeval ei piisa enam sellest, et suudad hoida kontrolli all kortse, ebatasasusi nahal ja gravitatsiooni pöördumatut ajatööd : teaduslikul kosmeetikal on täiesti uus sihtmärk.

Natinuel sarja põhiomaduseks on esindada ideaalset “silda” meditsiini ja esteetika vahel, mis on saanud võimalikuks vaid seeläbi, et on ületanud vananenud mõiste “kosmeetika” ning avanud uue tutvustada esindusliku suuna Molekulaar Biotseutilise esteetika vallas.

Biotseutika annab täiesti uue tähenduse kosmeetiliste vahendite igapäevases kasutamises, mis saavutatakse struktuurse naha noorendamise teel ja mis parandab silmnähtavalt naha välimust.

Biotseutiliste preparaatide kumulatiivne tõhusus (koostoime) on teaduslikult kinnitatud. See on kosmeetiliste toodete uus liik, mis on suunatud võitlemiseks naha vananemisega:

Omavad kõrget biokeemilist aktiivsust ja täpset sektoriaalset mõju tekitavad vananemisvastast, kortse siluvat toimet, mis oma efektiivsuselt ületab kõik kosmeetilised preparaadid.

Stimuleerib bioloogilist noorendamist ja muutust rakkudes, samuti uuendab nii epidermist kui ka dermist.

Mõjutavad mbiokeemilisi mehhanisme, mis tekitavad miimilisi kortse.

Natinuel on uue põlvkonna biotseutiline sari, mis on loodud ja kujundatud viidates põhjalikele teadusuuringute analüüsile naha üldises vananemises (krono ja fotovananemine) ning pöörates erilist tähelepanu mitmetele bio-funktsionaalsetele ja struktuursetele muudatustele, mis tekitavad erinevaid nahaprobleeme.

Iga toode selles sarjas on oma ainulaadse struktuuri ja talle iseloomuliku bioaktiivsusega.

Natinuel on ka esimene bränd iluturul, kes tõi kasutusele mõiste interaktiivne: reaalne tegevus naha mikrokirurgias, töötades kõikides sisemistes konstruktsioonides , mis määravad esteetilised parameetrid tõelisele bioloogilisele noorendamisele ja naha uuendamisele.

jane iredale

The Skin Care Makeup on professionaalne nahahooldus- ja meigisari, mis loodi aastal 1994.

Jane Iredale meigisari erineb traditsioonilistest ja enamustest samalaadsetest meigisarjadest selle poolest, et ei sisalda nahale kahjulikke ega kasutuid koostisosi nagu talki, mineraalõlisid, nailonit, parabeene, parfüüme, alkoholi, vismut-oksükloriidi, sünteetilisi värv- ja lõhnaaineid (FDA) ning ftalaate. Jane Iredale meigisari kujutab endast omaette klassi meigimaailmas. Nimelt on kogu sarja konseptsioon suunatud nahahooldusele ja kaitsele. Jane Iredale on pälvinud tunnustuse ja laialdase kasutuse dermatoloogide, ilukirurgide ja teiste nahahoolduse spetsialistide poolt kogu maailmas (ligi 50 riigis).

pHformula

Tutvustan teile nahahooldusliine ja professionaalseid hooldusi, mis aitavad leevendada sellised nahaseisundeid nagu vananemine, hüperpigmentatsioon, akne ja krooniline punetus (rosaatsea).

Tegemist on keemilise koorimise laadse uue põlvkonna nahauuendusmeetodiga, mis pakub efektiivseid lahendusi siis, kui tavakosmeetika jääb hätta. Samas ei tekita pHformula tüsistusi nagu punetus, naha põletus ja koorumine, vaid stimuleerib uute naharakkude ja kudede tootmist. Naha uuendamine aitab vähendada erinevaid nahaprobleeme nagu kortsukesed, pigmendilaigud jms.

pHformula on kosmetseutiline sari, mis tähendab, et see põhineb kosmeetiliste ja me- ditsiiniliste toimeainete segul. Toodetes kasutatakse hapete segusid koos vitamiinide, antioksüdantide, aminohapete, põletikuvastaste ainete ja mikroelementidega.

Kuigi pHformula pakub tavapärasest näohooldusest radikaalsemaid lahendusi, on tegemist äärmiselt nahasõbraliku sarjaga.

Mille poolest pHformula erineb tavalistest keemilistest happekoormistest?
Erineb selle poolest, et happe segude konsentratsioon on madalam kui tavapärase ühe happe kasutamise puhul. Olles sama tugev toime poolest kui traditsiooniline happekoorimine, ei hävita see naha väliststruktuuri. See teeb pHformula hapete kasutamise turvaliseks, kuna ei traumeeri ega ärrita nahka nii, nagu oleme harjunud happekoorimiste puhul kogema.

Teine vahe on, et traditsioonilised happed mõjutavad põhiliselt naha välimisi kihte, seevastu pHformula uuendab nahka seespoolt!

Lisaks on pHformula poolt välja töötatud eriline PH-DVCTM kompleks, mis kindlustab ainete ühtlase imendumise nahka, garanteerides maksimaalse toime ilma negatiivsete mõjudeta. See on oluline, et saavutada ühtlane tulemus kogu hooldataval nahapinnal. Tänu sellele valemile on suur osa tooteid ka ise neutraliseeruvad, mis tähendab, et neid ei ole vaja maha pesta. Klient võib hooldusest lahkuda ilma hapet maha pesemata, vaid see jääb nahale ja naha sisse toimima.

Nimue

"nimue ei ole toode vaid elustiil..."

Tema idee kallal töötanud teadlaste meeskond arendas välja ulatusliku valiku aktiivseid naha ravimeetodeid, mida esialgu toodeti medistiinilise turu jaoks. Nad avastasid, et dermise parandamine enne operatsiooni, tagab kiirema naha tervenemise ja kauakestvama tulemuse. Nimue toodete kasutamise hea tulemus enne ja pärast plastilisi operatsioone viis lõpptulemusena Nimue dermakosmetsutilise nahahoolduse sarja asutamiseni!

Nimue esmaklassilised koostisained tuginevad erilistel toorainetel, mis pärinevad rahvusvahelistest laboratooriumitest. Nimue teadlased säilitavad kõrge kvaliteedi standardi, kindlustades sellega, et iga laboratooriumist lahkuv toode kannab endaga seda sama ületamatult kõrget standardit, mida kliendid Nimue`lt ootavad. Tänapäeval tuntakse globaalset Nimue tehnoloogiat kui teedrajavat, innovaatilist kaubamärki, mis annab järjekindlalt erilisi tulemusi.

Nimue Naha Tehnoloogia on pühendunud eelkõige teadustööle ja arengule, mis tagab jätkuva edu naha hooldustoodete ja professionaalsete hoolduste loomise.
Nimue ei ole toode vaid kutsumus!!!